| GermanDianaAlexandra a întrebat:

Am probleme in Webkinz... Mi se iau lucruri din casa si nu mai pot sa ma antrenez la Kinzville Academy! Ce se intampla? Stiti de ce sau ce se intampla? Va rog ajutor! In plus la un prieten de al meu i s-a schimbat PAROLA in mod!

Răspuns Câştigător
| SoreRapha2 a răspuns:

Ai un animalut cu cod? daca nu ai inseamna catrebuie sa ti cumperi daca nu o sa ti-l ia si nu o sa mai sa intri1 daca ai un cod la fel tot asa se intampla! SAU CEL MAI BINE SPUS E CA INTRA CINEVA PE EL, FARA CA TU SA STII! POATE UN DUSMAN DE AL TAU!