| TC3 a întrebat:

Am pus un fisier db cu transferuri din 2011 la fifa 07. Am incercat sa joc la manager mode, dar cand sa incep al doilea zezon se blocheaza si imi iese din joc. Pot sa fac ceva ca sa nu se mai blocheze sau stiti voi un fisier db bun care merge si la manager mode? Vreau un raspuns bun :d

Răspuns Câştigător
| Aleax a răspuns:

Buna! o sa te dezamagesc dar nu cred ca se poate repara ceva, am avut fisier cu transferuri 2013 si asa mi se intampla si mie, joaca fara fisier sau instaleaza un fifa mai nou! Funda?

| TC3 explică (pentru Aleax):

Nu mai joc fifa demultlaughing ia o funda cadou

1 răspuns: