| RaduGabriel123 a întrebat:

Am scanat PC-ul de keylogger cu Malwarebytes, vreau sa stiu daca este bun si daca scaneaza bine si sa imi spuneti daca totul este ok, dupa scanare. Vreau sa stiu daca vreuna din alea 70 detectate sunt suspecte sa fie ceva gen keylogger si daca am scapat de ele. Astept un raspuns de la cineva preceput, daca e ceva de facut astept un raspuns. Dau funda!
Pozele: http://imgur.com/a/tNXvE

1 răspuns:
| RoyDupuis a răspuns:

E un program destul de bun si scaneaza bine, dar ca toate programele de altfel, nu le poate face pe toate. fiecare face cate ceva.
poti sterge (remove) tot ce a gasit, nu este vreun keylogger printre ele.
iti recomand SuperAntiSpyware, e bun si cred ca ai nevoie.
iar pentru detectare keylogger, iti recomand un antikeylogger.