| Ichigoemi a întrebat:

Am si eu lvl 23 si caut un loc numa bun de lure in map 2 regla galben rezist la monstri de vant negru.ca la reg albastru stiu locul ( unu langa pod is numa de aia si cresc acolo.) dar in acest regat nu stiu...va rog un print cu harta si un cerc pe ea sa vad si eu?

Răspuns Câştigător
| SeRgIU_6261 a răspuns:

Fi atent ca iti explic:map2 de la neg de diverse o iei pe drumul ala o iei in stanga pana vezi o fortareata intru in aia iesi din ea si dai la dreapta si acolo gasesc! eu tiam scris daca sti sti daca nu nu pa!