| roxanna2000 a întrebat:

Am si eu niste intrebari legate de Sims 3.
Cele mai bune & mai explicitate dau funda!

1. Cum pot sa fac gemeni in sims?
2. Cum pot sa omor un sim?
3.Cum pot sa il duc in mall?
4.Cum pot sa inec un sim?
5.Cum pot sa fac un sim sa inoate in mare?
6. Cum jos sims pe iamgine mica?
7. Niste coduri stiti in afara de "motherlode"?
8. Dupa ce m-am despartit de sotu' din sims cum il fac sa plece din casa?
9. Daca mi-am facut un nou iubit cum dau sa se mute cu mine in casa?
10. Cum mariti 2 simsi?
11. Pot sa stau la bloc?
Si cam atat. Cam multe, dar asta e.
Dau FUNDAAAA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Te duci la wishpoints si le folosesti
2.il chemi la tine acasa si incui usa cu el si o sa moara in 2 zile
3.nu exista mall in sims
4.il bagi in apa si nu il lasi sa iasa, sa faca altceva
5.te duci pe plaja, dai click pe mare si apesi swim
6.nu se poate
7. testingcheatsenabled true-dupa ce il scrii, te duci la cutia postala si dai click stang si poti sa iti alegi ce slujba vrei si la cel nivel.
8.Pe telefon apesi pe move si il alegi doar pe el sa se mute din casa
9.Tot cu testingcheatsenabled true-te duci pe baiatul ala faci click stang si alegi move in house
10.Trebie sa fie deja iubiti si f apropiati, de duci la romantic si apsi propose
11.Decat in sims nightlife

| linkinpark123456789 a răspuns:

1. Te duci la dorinte si dai la acela cu sa faci tripleti si vei face gemeni.
2. Moare de batranete, inecat sau luat foc.
3. Nu exista Mall in sims.
4. Nu il lasi sa iasa din apa.
5. Actualizezi sims 3 si dupa te duci pe plaja, dai pe mare si dai pe swim.
6. Stiam ca trebuie sa bagi nu stiu ce cod.
7. Sunt mai multe. Eu mai stiu "moveobjects on" si "moveobjects off" dar uite link ->http://www.gamoholic.net/index.php/Cheats/PC/Cheat-Codes-The-Sims-3.html
8. DAi pe telefon pe move si dai sa se duca el la o casa, dar selectezi sa ramai cu ea.
9. Trebuie sa aveti prietenia mare pana cand aarata cand dai pe el sa vorbesti ceva cu "move in my house" sau ceva de genul.
10. Dupa ce i-ai logodit, dai pe logodnicul sau logodnica si ai pe "married with..." sau ceva de genul.
11. Nu poti sa stai la block, decat daca ai sims 3 into furniture. Sau ai putea sa iei de pe site-ul asta ->http://www.thesimsresource.com, sau faci tu unul darmai mult de 5 etaje nu ai voie.
P.s.: Daca ai cont te rog da-mi numele ca sa te adaug la prieteni eu ma numesc "AlinaStufy2005".
P.s.s.: Sper ca ti-au fost de folos si sper sa nu te fi lasat de sims 3.