| Dragonas a întrebat:

Am si eu o intrebare am gasit un servar de world of warcraft simi da dar realismul am auzit de la cineva ca trebuie sa intru in fisierul de la wow si sa dau pe WoW da nu-mi merge cand ma conectez la contul care l-am facut spuneti-mi ce sa fac sa-mi mearga (funda la cel care ma ajuta)

1 răspuns:
| Akyn a răspuns:

Intri in folderul wow in Data in enGB deschizi: realmlist cu notepad si scrii realmlistul de la serverul respectiv(iti recomand wow freakz)