| narcis1 a întrebat:

Am si eu o intrebare am placa video nVIDIA 6200 si acum o luna cand sa intru in metin2 (un joc) a mers mi-a intrat dupa peste trei zile your system doesnt 3d grapichs iar dupa doua zile mi-a mers iar azi cand sa intru mi-a dat aceeasi eroare your system doesnt 3d grapichs please check your hardware and system configuration. Ce sa fac sa meraga

1 răspuns:
| razvanalexe a răspuns:

S-ar putea sa vie vreun virus daca ai jocul instalat in c: te rog sal muti ca sa iti mearga