| justagirlll a întrebat:

Am si eu o intrebare.am primit un joc de calculator (winter sports 201) dar cand sa il joc imi zice ca trebuie telecomanda. m-am uitat pe cutia jocului si scrie foarte foarte mic "necesita controller pentru a fi jucat". credeti ca il pot schimba la magazin?

1 răspuns:
| GabrielAlin1996 a răspuns:

Nu stiu, posibil. In Spania in termen de 30 de zile puteai schimba orice produs, dar in Romania e altfel. E posibil sa-l schimbi daca il returnezi in maxim o saptamana de la data cumparari. plzzzz funda