| AlexStiLL a întrebat:

Am si eu o intrebare daca stie cineva cum se numeste jocul ala online cu masini tunate gen Need For Speed World doar ca iti alegeai tu prima oara o masina, aveai de ales dintre 3 masini si era foarte tare jocul si mi se pare ca avea ZP si GP sau RP si GP ceva de genu si castigai RP pe ficare cursa si ZP le cumparai... daca ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| alexxino a răspuns:

Genu la nfs word este nfs most wanted, word most wanted au aceas mapa si genu