| asasinkrid a întrebat:

Am si eu o intrebare.
De ce pe metin2 energy un war da in mine cu o arma invizibila 20k -34k cu toate ca am full sabie, 2 maini corporal, pv maxim semi la fel.Astept raspunsuri dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| aladeieri a răspuns:

E praf metinu ala e plin de buguri, iti dau eu unu tare unde este permis si Swichbotul, da un ochi aici http://youtu.be/YA6x7uHNFAc ai jos in descriere site de la metin si link de download pentru Swichbot bafta!

| asasinkrid explică (pentru aladeieri):

Sall l-am jucat am avut 100 tongue mersi oricum pentru coment

1 răspuns: