| GeOTgO a întrebat:

Am si eu o intrebare de fiecare data cand incerc sa intru pe jocul Vindictus imi apare o eroare de genul "Try after log in to website " si apoi ceva de genu "Disconected from server" va rog eu din tot sufletu dati-mi un raspuns ca am vazut joku si e prea super ca sal pierd

Răspuns Câştigător
| MMORPG a răspuns:

Da

4 răspunsuri:
| MMORPG a răspuns:

Sal! Vindictus nu a fost lansat inca pentru Europa trebuia sa apara in Europa acum 1 an jumate da nu a aparut sad si UnDeRcoVeR ca sa dai un raspuns intati asigurate ca este bun asa ca numai baga lumea in ceata tongue! sal!

| Klaus1997 a răspuns:

Trebuie sa te loghezi pe websait

| GeOTgO explică:

Si apoi ce fac ca deja am facut asta

| GeOTgO explică:

Va rog dati-mi un raspuns elaborat si pentru tine MMPORG eu l-am luat de pe nexon north america, crezi ca asta e problema?