| Akyn a întrebat:

Am si eu o intrebare despre counter strike 1.6 parca source... eram mai mic nu mai tin minte exact. dar atunci cand erai counter vorbeai la microfon iar tero erau in puscarie si ei trebuiau sa te asculte sau ii omoarai faceai ce vroiai cu ei.ii scoteai la plimbare si nu mai stiu nici un server si nici cum se numeau ele. Deci va rog sa-mi spuneti si mie un server romanesc de acest fel. Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| MariusD14 a răspuns:

Cred ca te referi la Simon spune, daca da : connect jb.mnx.ro. Distractie placuta pe server!

| Akyn explică (pentru MariusD14):

Mda..scrie connecting to server. si nu se incarcaangry

1 răspuns: