| mafiotulnumberone a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu minecrat. Ma uit la un youtuber care face minecraft. Si el, apasa pe Middlemouse si executa(nu stiu cum se spune) f3+a. Mi-am luat si eu macro mod si acolo,cand dau la middle mouse,nu stiu ce sa scriu, atunci cand sa apsa pe middlemouse, sa imi execute de fapt f3+a. (/bind f3+a to sau cum ca nu stiu ) Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nєó a răspuns:

@Gabi
Youtuber-ul care te uiţi tu am impresia că iRaphahell. El şi-a băgat macro-ul pe alt buton de pe mouse nu pe middlemouse. Deoarece el are SteelSeries SenSei si are mai multe butoane pe laterală şi a setat macroul pe unul dintre acele butoane.

| mafiotulnumberone explică (pentru Nєó):

Ok,am inteles, dar, ce trebuie sa scriu acolo? Ca pe un buton "x" sa se execute f3+a?