| OnlyDga a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de playstation 4. Se pot baga hackuri,moduri, etc in jocuri? Nu ca vreau sa joc eu. Eu din cate stiu nu se poate pe ps4. E adevarat?

2 răspunsuri:
| ElSueno a răspuns:

Este adevărat, PS4-ul nu se poate moda din cauza sistemului de operare, așadar nu vei putea instala hack-uri. Dar partea bună este că vei putea instala moduri oficiale, atât timp cât suportă jocul, de exemplu Skyrim și Fallout 4, de altele nu știu.

| OnlyDga explică (pentru ElSueno):

Cum adica moduri oficiale? Tot hack-uri sunt si astea? Si ti-am spus ca nu vreau sa joc eu. Am intrebat doar, jucand foarte des fifa de exemplu intalnesc multi playeri care se comporta ciudat in joc, si na gandeam ca poate folosesc hack-uri, mod-uri dar din cate stiu nu exista glitch-uri pe ps4.