| mayXangel a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru. cei care au webkinz! Deci cum obtin un mazin hamster? Trebuie sa am vreun cod? Prietena mea are hamster mazin dar nu am intrebat-o niciodata cum l-a obtinut...ma puteti ajuta? Va rogg!

Răspuns Câştigător
| alexutza76 a răspuns:

Pai poti sa iti faci doar daca ai webkinzul cumparat de la magazin(Real, Kaufland, Carefour, Metro.../ toate hipermarketurile) dar chestia este ca sunt foarte scumpe in jur de 40-70 de lei noi.
(nu iti poti lua un magazin de hamsteri pentru ca sau poate ai un cont de proba/pisica sau caine/)