| Deyutzzu25 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Recent sa adaugat One for all pe LOL si cam toate meciurile exista 1 jucator de la fiecare echipa cu skin. Este vreo metoda prin care se da skinul?

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

LoL nu are nici o treaba modul cu skinurile, joaca aram sau normal sau orice vrei sa vezi ca mereu o sa existe macar o persoana cu skin pentru ca sunt ieftine si aproape toata lumea are skinuri. Nu se dau gratis. Exista o chestie inainte de fiecare meci sa cumperi skin pentru tot teamul pentru meciul ala si iti da si 100 ip boost pentru acel meci, costa 150 RP.