| SakonX a întrebat:

Am si eu o problema cu Fornite-ul ori de cate ori incerc sa intru pe joc imi zice treaba asta: https://imgur.com/a/SYEmdJU si nu stiu ce sa fac. Am toate driverele updatate si componentele urmatoare: Intel Core 2 Quad Q8300 la 2.5 GhZ; 3 GB Ram; GeForce 210 de 1 GB; Windows 7 Ultimate pe 64 biti. Si mai am o nelamurire, cum functioneaza GTA V (de pe Epic Games) DAR Fornite-ul NU? PS: Am mai incercat sa il instalez si in trecut pe un windows 10 pro 64 biti si era aceeasi chestie.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pai e un mic detaliu de vreo 4 ani diferente plus un engine diferit. Fortnite are cerinte mai mari de sistem si acel g210 e groapa care il trage in jos.

1 răspuns:
| Stefan2K20 a răspuns:

Nu poti sa intri datorita componentelor foarte slabe. iti recomand un pc cu un i5 4460 cu o placa video gt 710 2gb asta ca sa ai 60 fps pe low settings 720p