| TFK a întrebat:

Am si eu o problema cu The Witcher 2:Assassins of Kings-SKIDROW.

1)Nu apare viata si celalalte lucruri de pe ecra, e doar actiunea ca sa zic asa.
2)La inceput dupa ce cade in padure ma arata pe un camp si ba sunt costumat ca in pad atunci fara tricou, ba cu costumul cu gluga ba cu ala de razboinic.
3)Nu pot iesi din el, atunci cand dau ESC se blocheaza putin imaginea, apoi reporneste.

CE POT FACE, VA ROG, AJUTOR, REZOLUTIA E PE 1152 dar am un calculator bun, si nu stiu ce sa fac.
Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| steph1y a răspuns:

Si eu am the witcher cred ca dai din options si vezi ce e dereglat sau daca nu il reinstalezi big grin daca ai cd e usor happy