| Alexandru_Albert_1991 a întrebat:

Am si eu o problema, de curand mi.am cumparat un laptop cu w8 si nu reusesc sa joc cs 1.6, jocul este instalat ok iar cand dau sa intru in el imi da o eroare de genu:available memory less than 15mb. Rog seriozitate, multumesc anticipat celor care raspund.

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Eroarea se refera la placa video, recomand sa instalezi driverele placii video. poate sunt pe cd-ul cu care a venit laptop-ul, daca cumva are vreun cd...