| ManeaIonut98 a întrebat:

Am si eu o Problema la dirt 3 :@ il instalez tot frumos si apoi cand dau sa intru in joc imi scrie xlive.dll not found etc...:@ plz dai funda!

Răspuns Câştigător
| w0kmaN a răspuns:

Http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? xlive (download ZIP-FILE) si dupa il bagi frumos in folderu unde ai instalat DIRT 3. ;) Salutare!

2 răspunsuri:
| ZendyTeam a răspuns:

Nu se instaleaza corect. Lipsesc fisiere din program.
Stima Zendy.
P.S.
Posibil sa searga antivirusul acel fisier vazandu-l ca virus.

| ManeaIonut98 explică:

Am luat fisierul xlive.dll si l-am bagat si acum imi zice : the aplication or DLL/k/dirt 3/xlive.dll is not a valid Windows image. Please check this against your installation diskette
De aici ce sa mai fac? Funda!