| Tudorica_Felix_1997 a întrebat:

Am si eu o problema la dota 2
Nu merge sa misc camera cu mouse-ul, merge numai din taste
A mai avut cineva problema asta? Sau stie cineva cum se poate rezolva?

5 răspunsuri:
| Ionut7743 a răspuns:

DA STIU EU
intra si optiuni ->controls si de acolo vezi tu funda?

| Tudorica_Felix_1997 explică (pentru Ionut7743):

Pai nu merge asa ca e setat deja pe mouse, dar pur si simplu nu merge

| Ionut7743 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iamdDqh6q7c

daca la tine e la fel ca in videoul asta inseamna ca asa e jocul

| acidelic a răspuns:

Salut, aceeasi problema am si eu dar doar pe un singur cont, joc de pe alte 2 conturi de steam si nu am nici o problema. Voi verifica acum setarile din CONTROLS / PLAYERS. Odata ce am gasit problema iti voi afisa aici rezolvarea acestui bug sa zic.

| acidelic a răspuns:

Options / Game / Interface / EDGE PAN : ON