| Milu_Bogdan_1981 a întrebat:

Am si eu o problema la jocul Battlefield 3 intru in joc si imi apar niste lini albe intrerupte pe eran jocul merge dar mi se vede sacadat si mai apar si liniile alea. Funda scuzati-mi categoria dar asta este cea mai populata.

3 răspunsuri:
| HoneyPot a răspuns:

Joaca-te pe la setarile video. Nu am jucat treiul dar e o problema intalnita la multe jocuri. Sunt cateva setari care se pot bate cap in cap, dau conflicte si forjeaza placa video. Debifeaza cate ceva, pune detaliile mai mici si vezi daca dispar liniile. Daca nu merge nici asa inseamna ca e joc piratat si sursa de unde l-ai luat nu este tocmai in regula!

| HDSeer a răspuns:

Deci fi atent.Dai la setari video>Si e o optiune (am uitat numele concret) acolo sunt variente Billiniara, 3x liniara etecera.Da la biliniara si asa mai departe daca nu merge atunci jocul e priratat re reliz gresit.In plus regleazaa rozolutia daca toto nu merge e treaba in video harta poate ea cere alta.Depinde daca e GForce atunic merg o mare parte a jocurilor daca e alta v.harta mai putin cunoscuta atunic apar laguri.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex", în mod SIGUR!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Toate cele bune.