| Gaby2233 a întrebat:

Am si eu un volan Serioux si in nfs most wanted 2012 l-am setat
Cand apas acceleratia se tureaza motorul dar nu merge iar pe frana cand apas merge cu spatele, stie cineva cum fac sa bag in viteza sau sa schimbe automat?

2 răspunsuri:
| Rocked_Edy_1990 a răspuns:

Cauti in controls acolo gear up(viteza inainte), gear down(viteza inapoi), sa scrimbi viteza inainte inapoi si iti setezi pe un buton de pe volan sau pe acele clapete de pe margine. Funda?

| Gaby2233 explică (pentru Rocked_Edy_1990):

Am intrat si nu are asa ceva nfs happy este vorba de cel din 2012 si nu are, dar cand accelerez si dau drumu tare pleca cu putin scartait si dupa se accelereaza iar ca si cum mi-ar trebui un ambreaj