| SYLE_6619 a întrebat:

Am Sims 2 Open For Business si nu imi apar masinile pe care le descarc si le bag in folderul downloads.
Imi apar dor cele care le descarc in timpul jocului.
Ce sa fac ca sa imi apara si cele care le descarc de pe site-uri.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza ce extensie din Sims 2 ai. Eu stiu ca orice downloadam de pe net mergea si in joc thinking Dar poate le-ai pus gresit sau in alt folder. De obicei download-urile pentru Sims sunt intr-o Arhiva WinRAR si trebuie sa dai extract in folderul download.
Sincer am jucat Sims 2 ani de zile, dar daca ceva de pe net nu mergea in joc insemna ca necesita o anumita extensie (expansion pack) sau era prost pus.
Incearca iar sa vezi daca merge.

| SYLE_6619 explică:

Sa sti ca obiectele imi apar doar masinile imi fac probleme