| NiallsFutureWife a întrebat:

Am telefon samsung GT-S5230 si imi iau aplicatii si de pe calculator vreau sa le deschid sa vad daca merg si spune A JAVA EXCEPTION HAS OCCURRED
Dar absolut la toate, si cand le pun pe telefon spune ca nu sunt bune sau ceva de genu insuported file parca ma intreb dc?
Telefonul este HEllo Kitty, oare are ceva de-a face?

Raspundd plzzz

1 răspuns:
| C8PILUcool a răspuns:

Da nu are sistem de operare dar are procesor si din cauza ca n-are sistem de operare du-te de unde l-ai luat i cere sati bage un sistem pentru telefon