| Laura1092 a întrebat:

Am un animalut webkinz care a expirat, dar m-am putut juca cu unele restrictii. Cand ma duceam la arena de intreceri la jocuri pentru doi jucatori imi zicea ca trebuie sa activez telefonul kinzChat. Cand dadeam sa il activez imi zicea : "Nu am putut face legatura". Am adoptat un animalut nou si la fel cand ma duc si incerc sa activez imi zice "Nu am putut face legatura". Aveti idee de ce? Ce as putea face? Dau funda daca mi se pare o idee buna si functioneaza.happy

Răspuns Câştigător
| pitickXD a răspuns:

Depinde daca ai cont de proba nu poti sa mergi in unele zone pentru ca sunt restrictionate de compania ganz ca doar cei ce au cont real pot intra in acestea daca ai intr-adevar cont real inseamna ca site'ul nu iti permite ca utilizator sa intri ca asa le vine lor crede-ma ca stiu ce spun!