| gamerHDgaming a întrebat:

Am un canal pe Youtube si in video nu vorbesc si vreau niste jocuri care nu e numai decat sa vorbesc?

Răspuns Câştigător
| takemyword a răspuns:

Ai putea sa joci cam orice joc si sa nu vorbesti, cat timp incluzi in video parti captivante de gameplay. Ce jocuri iti place sa joci in general? Poate iti putem recomanda ceva bazat pe asta.

| gamerHDgaming explică (pentru takemyword):

Mie imi plac jocuri survivale si cu impuscaturi si cam orice joc interesant

| gamerHDgaming explică (pentru takemyword):

Mie imi plac jocuri survivale si cu impuscaturi si cam orice joc interesant.

| gamerHDgaming explică (pentru takemyword):

Mie imi plac jocuri survival si jocuri cu impuscaturi si cam orice joc interesant.