| radioactive00 a întrebat:

Am un forum RPG si din moment ce am văzut o grămadă de întrebări care cauta astfel de forumuri active, linkul este acesta : www.legiuneadragonilor.forumers.ro
Ce credeți ca ar trebui sa modific?

Daca se înscrie cineva sa îmi spună, ca sa ii activez contul.

P.S. - forumul e in lucru, mă refer la ce trebuie schimbat la ce e deja.

2 răspunsuri:
| JIJ a răspuns:

E aiurea inregistrarea, ''Administratorul acestui forum a limitat, numarul de inscrieri pe zi, cu aceeasi adresa IP. Sunteti rugat sa incercati mai tarziu.'' dar eu nici nu m-am inregistrat doar am cresid codu de verificare din imagine

| radioactive00 explică (pentru JIJ):

Mulţumesc că mi-ai zis. Modific imediat.