| DonAnonymius a întrebat:

Am un joc pe CD. Când îl instalez, după setarea locului pe hard disk, next-urile etc. îmi arată acolo că se copie fişierul "x" până când îmi apare eroare că un anume fişier nu se poate copia.Repet procedeul şi îmi apare altă eroare cu un alt fişier.Am făcut acest lucru de zece ori. Ce pot să fac? CD-ul e puţin zgâriat.Se poate copia pe un altul kit-ul de instalare? Sau ce altceva pot să fac?

1 răspuns:
| XLilSmileX a răspuns:

Mie mi s-a intamplat asa cand instalam jocul Sims 2 Nightlife...
Atunci nu intelegeam de ce naiba imi face asa.
Un prieten a venit si m-a luminat. (daca cd-ul este cumparat - cea mai mare greseala)Jocul merge doar o perioada de 1-2 ani si apoi apar tot felul de erori...
Daca l-ai cumparat te sfatuiesc sa nu mai faci greseala asta si sa iei jocuri de pe net! happy