| andrei1s a întrebat:

Am un laptop Acer aspire vx 15 cu gtx 1050 ți i5 7th gen și 8 GB ram când încerc sa întru în jocul thief simulator ma intra dar nu îmi apare pe ecran îmi apare doar în bara și când apăs sa îl deschid tot nu mi-l deschide pur si simplu când pun mausul pe el îmi apare ecranul fără joc

Răspuns Câştigător
| aizen0567 a răspuns:

Verifica cerințele jocului cati ram ai nevoie ce rezolutie placa video etc apoi verifica specificațiile calculatorului tău si rezolutia sa nu fie cumva de vina rezolutia ecranului

4 răspunsuri:
| aizen0567 a răspuns:

Doar la acest joc ți se întâmplă?

| andrei1s explică (pentru aizen0567):

Da doar la acest joc

| andrei1s explică (pentru aizen0567):

M-am adus aminte și pa my summer car

| aizen0567 a răspuns (pentru andrei1s):

Vreun progres?

| aizen0567 a răspuns (pentru andrei1s):

Verifica cerințele jocului cati ram ai nevoie ce rezolutie placa video etc apoi verifica specificațiile calculatorului tău si rezolutia sa nu fie cumva de vina rezolutia ecranului