| andrei1s a întrebat:

Am un laptop Acer aspire vx 15 i5 7th gen gtx 1050 ți 8gb ram am my summer car 2021 și dau debifez windowed și ma întra în Fuller screen, iar în versiunea 2023 mi-l deschide doar în bara și nu se deschide deloc decât dacă dezactivez placa video. DAU COROANA

1 răspuns:
| DontActLikeMe a răspuns:

Incearca sa actualizezi driverele video, sa reinstalezi jocul si in ultima instanta, sa contactezi supportul, poate e nevoie de ceva patch in cazul in care e un bug