| SkizyFTW a întrebat:

Am un laptop mai rabla si am multe jocuri pe el. MULTE[pe steam crack-rui ETC.] si eu cred ca din cauza lor nu imi merg jocurile bine, adica Fortnite nu imi merge bine

2 răspunsuri:
| WolfyPro a răspuns:

Iti trebuie un windows nou!
pasul 1. Salveaza jocurile in alta partitie.
pasul 2. instaleaza un windows:
Windows 7 : https://softlay.net/......4-bit.html (ca sa alegi sistemul de operare. Apasa click dreapta pe my computer/this pc si dai pe proprietati si iti va arata niste informatii si iti v-a arataacolo daca e pe 32 sau 64 de biti si descarca-l pe bitii sistemului de operare)
Windows 10 : https://www.microsoft.com/ro-ro/software-download/windows10 (acolo ti-l actualizeaza automat la bitii tai)
pasul 3. dupa ce ai instalat windows-ul intra in jocurile de la acea partitie!
si pasul 4. joaca-te
AVERTISMENT! : sa nu pui crack-urile in partitia acea cu jocuri sau daca vrei pune-le dar din cauza lor iti merge greu.
Sper ca te-am ajutat! (Funda?)

| PainTech a răspuns:

Jocurile nu interfereaza in niciun fel cu Fortnite, cat timp ai suficient spatiu de HDD.

Ce componente are PC.ul tau?