| BuGaTy a întrebat:

Am un laptop x61s am o problema:Mi se aude sunetul in el in boxele lui incorporate dar in boxele pe care le am nu mi se aude nu stiu de ce va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| BuGaTy explică:

Laptopul este Asus x61s

| AndreiStoica003 a răspuns:

Cand le conectezi la laptop ar trebui sa-ti apar o notificare ca se instaleaza software-ul necesar pentru ele, daca nu ti-a aparut intra la start/Devices and printers si uita-te daca apare acolo daca apare ca software-ul pentru ele este instalat (de obicei apare un desen cu toate aparatele cu software-ul instalat sub '''Devices'') daca nu este trebuie sa instalezi software necesar manual.Cauta pe site-ul oficial al producatorurlui boxelor tale.