| RazvanB26739 a întrebat:

Am un metin privat cu un ninja dar nu stiu dc atac asa slab ca am leval 115 si arme bune si am un prieten cu aceleas iteme pe el dar el are atacul mult mai mare eu iau 3000 el vreo 10000 nu stiu dc daca stie cineva sa imi spuna?

3 răspunsuri:
| yubaretzul a răspuns:

Pune pietre anti-war, ninja etc, fa bonusurile, dac a ai king inbunatatestel si arma la fel evoluaza tot ce se poate de pe tn.Si cam atat daca faci astea devii cel mai tare. daca stii sa le faci. Funda?

| LookAtMe a răspuns:

1.Ori nu ai pietre pe arme, ori nu ai bonusul demi-humans ( half -humans, semi-om ) ori nu ai dex big grin.
2. Prietenul tau are aparare pumanle si magie + rezistenta ninja la bonusul 6, 7

| LookAtMe a răspuns:

3. Nu ai tu aparare magie si arma pe care o foloseste + rezistenta clase`i respective