| EmAnuel_Emy_1995_OaH0 a întrebat:

Am un PC destul de slab si merge greu.Ce sa fac sa mearga mai repede si mai bine?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Sa iti iei altul. Sau sa pui un Linux pe asta pe care il ai. Sa stii ca ar fi ajutat sa ne zici totusi ce configuratie ai. Nu de alta, dar poate ca mie mi se pare ca al meu e lent si altora li se va parea racheta. Nu discutam de pareri sau "destul de.", discutam de procesor x, memorie y gb, hard/ssd, windows xp/7/10, etc.

3 răspunsuri:
| DrMundo a răspuns:

Sa cumperi altul, clar

| EmAnuel_Emy_1995_OaH0 explică:

Are Windows 8.1 pe 64-bit
Procesor : Amd sempron(tm) 130 de 2.60 GHz
Ram 2
Si placa video nu scrie nimic de ea la proprietati

| KodrutZ a răspuns (pentru EmAnuel_Emy_1995_OaH0):

Mdah, clar. Zi-i aluia care ti-a pus W 8.1 pe asa ceva ca e un bou. Daca vrei jocuri, nu ai ce face cu asta. Procesorul e prea slab, poti sa ii pui si placa video de 3000 RON.