| mihaelawonder a întrebat:

Am un samsung galaxy wonder de doar cateva zile.Problema mea este ca ma lasa la greu. i se termina bateria imediat. Daca il incarc inainte sa ma pun la somn.pana dimineata i se epuizeaza bateria.este ceva normal ca bateria sa nu tina sau telefonul meu are o problema.Repet.il am de 3 zile.

2 răspunsuri:
| BazikR1 a răspuns:

Salut, un prieten si-a luat un telefon la care la inceput avea aceeas problema mai asteapta 3-4 zile si vezi ce se intampla daca situatia nu se remediaza as sugera sa te duci cu el inapoi (daca ai garanitie) sau sa te duci la un "reparator" el sigur va sti mai multe! Sper ca ti-am fost de folos

| BazikR1 a răspuns:

Deci ti s-a rezolvat problema? Sper ca dawinking