| marian227070 a întrebat:

Am un server cs care imi place la nebunie numai ca de o vreme ma tot scoate si nu stiu ce mod e, ca as cauta alt server.cand intru pe server trebuie sa imi aleg o clasa:ex. marinac mitralejac doctor pro-stelac.cu cat omor mai mult imi dai lvl mai mari si cu cat am lvl mai mare am viata mai mare. cum se numeste modul cs crying lasati mi si niste servere frumoase (tot in modul asta) multumesc

1 răspuns:
| snake2013 a răspuns:

Cred ca e zombie big grin dar o sa te plictisesti de el mai bine joaca cs normal.hai pe sv meu de cs normal kent.laleagane.rowinking