| Katomi a întrebat:

Am un server de metin si nu stiu cum pot schimba culoare la arme, armuri, king, frizuri cam cum este in videoclipul acesta vreau sa le fac adica la fel :)) http://youtu.be/0asjGFbiovQ fundita + vot

1 răspuns:
| NicolasGabriel a răspuns:

Nu stiu eu prea bine, dar acel metin are niste plugin-uri sa zic si eu asa. Aceste plugin-uri il fac sa para mai real si in acelasi timp creaza si o dependenta mai mare de metin 2. Te-asi sfatuii sa nu incerci sa devii prea dependent de acest joc pentru ca te-ar putea afecta pe viitor.