| Boby_8950 a întrebat:

Am un site wordpress cu tema Q&A Instant (Question and Answere Instant). Problema este atunci cand dau click pe About sau pe Sing-uP sau log in, ma duce la o pagina cu /log-in sau /about, etc. Si acea pagina este cu Not Found. Va rog sa ma ajutati :-s!

1 răspuns:
| Allkin a răspuns:

Intra pe FTP si cauta fisierul. htaccess
Dai click dreapta pe el apoi pe Permissions(daca folosesti Filezilla) sau cautai CHMOD Settingsul si modifica din 644 in 666.
Apoi intra in http://siteultau.com/wp-admin, logheaza-te cauta la Settings, Permalinks, si dai la Custom dupa care scrii "/%category%/%postname%".
Incearca apoi iar si vezi daca merge. Daca merge seteaza din nou Perminissions la. htaccess la 644.Bafta