| Jeffstone a întrebat:

Am un volan infinitiMAX i-am instalat driverul, merge la alte jocuri dar la Driver San Francisco nu.Cand intru sa fac controalele nu merge de exemplu: apas pe pedala de acceleratie si nimic ce pot face? Dau Funda Pentru Raspunsul Cel Bun!

Răspuns Câştigător
| BogdanS a răspuns:

In fine.Doar incercam sa cred ca asa este.Am jucat jocul dar nu m-au interesat mult setarile.Si in plus nu am jucat niciodata un joc cu volanul deci nu stiu cum este. Sper sa rezolvi treaba! Totusi F1 2010 ar fi grozav cu volanul (in cazul in care nu ai jucat jocul).

3 răspunsuri:
| BogdanS a răspuns:

Pai daca stam sa o luam asa Driver San Francisco este un joc din care poti iesi din masina cu Shift si poti intra in a altuia.Si chestia cu Alt care te impinge mai in fata, si NOS-ul poate fac imposibil jocul cu volanul.Nu este un joc in care numai conduci ca NFS-urile (In afara de The Run) sau mai stiu eu ce jocuri.Incearca sa joci F1 2010.Este muuuuult mai bun daca il joci cu volanul fata de taste.

| Jeffstone explică (pentru BogdanS):

Pai acolo in setings scrie wheel si din cate stiu inseamna roata da in unele cazuri inseamna si volan la care se zice steering wheel

| BogdanS a răspuns (pentru Jeffstone):

In fine.Doar incercam sa cred ca asa este.Am jucat jocul dar nu m-au interesat mult setarile.Si in plus nu am jucat niciodata un joc cu volanul deci nu stiu cum este. Sper sa rezolvi treaba! Totusi F1 2010 ar fi grozav cu volanul (in cazul in care nu ai jucat jocul).

| Jeffstone explică:

Hai ca-ti dau fundita ca esti de treaba.