| Alexandra_1434 a întrebat:

Am vazut intr-un videoclip la metin2 ca are la storekeeper in loc de o dinaia in care sa iti pui obiectele avea 3 cum pot face si eu asta, va rog sa imi spuneti. fundita?

1 răspuns:
| xXDVDXx a răspuns:

Sall Alexandra...am auzit de chestia asta cu depozitul la tripla capacitate si iti spun ca trebuie sa o cumperi ca sa o ai.ca sa cumperi apesi pe moneda care se invarte in stanga, jos.sigur o s-o vezi.acolo iti da mai multe obiecte de cumparat,asa ca incepi s-o cauti.e o chestie care iti da inca doua casute in plus la depozit (ceva de genu' asta scrie in descrierea obiectului). daca e de folos raspunsul, bine. daca nu, nu.