| anonim_4396 a întrebat:

Am windows 7 si mi-am luat jocul Mafia2, si nu imi merge. Dau dublu click sa intre in joc si nu se intîmplă nimic, cum rezolv? Dau Fundă!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Apelezi la serviciul de suport al producatorului jocului, asta in cazul in care calculatorul tau indeplineste cerintele minime. Le indeplineste sau nu? (le gasesti pe spatele cutiei)

1 răspuns:
| roormaf12 a răspuns:

Acu depinde daca l-ai descarcat sau l-ai cumparat, daca l-ai cumparat fa cum ti-a spus Kodrutz...nu sti cum se numeste filmul din poza ta.