| frenkyRaY a întrebat:

Am windows xp sp2 3 gb ram placa video ati radeon 2400 pro 512 mb si un procesor amd 64 althonx2 2.3 dual core si ma joc driver san fransisco intru in el ma joc vreo 15 min si la o anumita misiune pc isi da rr va rog sa ma ajutati sa imi spuneti care e problema dau funda!

4 răspunsuri:
| Alexxxyk a răspuns:

thinking nu este compatibil pcul tau cu acel joc sau are un bug cred ca ar trebui s aiti schimbi placa altfel nu stiuhappy

| Alexxxyk a răspuns:

Sau ai sp2 cred ca sp3 ar trebui vad ca ai pcul bunicel iti voi da eu un link de descarcare ne contactam la :alex_smekeru2662

| frenkyRaY explică (pentru Alexxxyk):

Da-mi tu add ca nu stiu ce are messu de nu merge sa adaug pe nimeni frenky_Stylle adauga-ma happy

| frenkyRaY explică:

Merge perfect se misca perfect cred ca nu e de vina pc...straight face