| DeeaDiduu a întrebat:

An nevoie de un raspuns rapid! Nu stiu cum sa folosesc "cheat engine 6.3". M-am uitat la o gramada de videoclipuri pe youtube dar tot nu am rezolvat nimic chiar daca am facut la fel cum era acolo.

4 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa il folosesti...

| Planta55 a răspuns:

Apai asa se foloseste, intri in el
dai la fereaqstra aia cu calculatorul (sus stanga colt)
selectezi „window list„
Selectezi jocul, (daca esti pe net ai grija ca jocul sa fie singura pagina deschisa si selectezi browserul)
apoi la „Value" scrii ai in aceea sectiune la care vrei mai mult (de ex bani) si apoi scrii cat ai acolo (merge doar cu cate un tip de bani)
Deci scrii de ex 500000 (de fapt cat ai tu dar na... am dat un exemplu)
si dai first scan
apoi mai obtii niste bani in stardoll(sau pentru ce il folosesti)
si cat ai mai obtinut acolo unde vrei mai mult atat adaugi si la value si dai next scan
.
P.s.s mai repeti pana in stanga la value sunt mai putine
Apoi cand in stanga la value au devenit putine le selectezi pe toate
Apoi dai pe sageata
si le duce jos apoi acolo jos sub value le schimbi pe cele care le-ai dus jos cu cat vrei sa ai

Imi cer scuze daca nu ai inteles dar nu prea ma pricep sa explic,

Succes in continuare

| C0olmonkey a răspuns:

La ce vrei sa il folosesti? Ca degeaba u te uiti la un videoclip pentru jocul X daca tu cauti un videoclip pentru jocul Y! [x-y = programe sau ce vrei u on the phone

| DeeaDiduu explică (pentru C0olmonkey):

Pai eu vreau sa il folosesc pentru Stardoll big grin