| KissFM652 a întrebat:

Ar vrea cineva un hack de yang pe metin2? Am găsit unul pe un site, nu dau nume să nu fac reclamă. Dacă îl doriți, puteți adăuga ID de messenger george_luci1998. Aștept să mă contactați.

PS:Merge foarte bine și este testat de mine

2 răspunsuri:
| Dσℓℓу a răspuns:

Hack de yang nu exista.probabil vrei sa dai un keylogger sa iei contul sau sa bagi un virus.Eu fac update-ul de hackuri la metin2 rohappy...am hack-uri peste hackuri.fac 20 de euro pe zi din elehappy.fac reclama ca vind hack pe diferite site-uri si imi baga oamenii hack-uri. Daca vrei 2 euro sau iteme sau bany pe pegasus mt2 ro. id : nebunie_rozz22

| razvyx a răspuns:

Vreti un site de unde puteti primi pentru prima oara gratis yang? daca da esti bine venit pe situ nostru http://free-yang-mt2.yolasite.com/