| Enzix a întrebat:

Are cineva idee cum sa fac rost de wallhack pentru CS:GO?

Răspuns Câştigător
| AntiHero a răspuns:

Daca vrei sa iei VAC ban si sa nu mai joci cs go comeptitive sau pe serverele oficiale cauta pe elitepvpers, sunt multewinking

3 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Invata sa joci copile

| Enzix explică (pentru veselie):

Prieteneul meu deocadatama am 2 conturi in DMG unul in LEM si am un smurf doresc wallhack deoarece cand prin rageboost(daca nu esti rank mare nu stii ce e asta) sa pot sa imi castig meciul pana la urma ca sa nu imi pierd winstreaku degeaba...

| Lupusor_Florin_Adrian_1998 a răspuns:

Nu ai cum, odata ce ai steam nu juca cu cod, te vor prinde si te vor banawinking