| Andrey2299 a întrebat:

Are cineva server de Samp/Cs si are nevoie de un Co-Owner? Daca da lasati id-ul de mess.

Răspuns Câştigător
| Em1neM a răspuns:

Csbig grin

8 răspunsuri:
| Em1neM a răspuns:

Nu da nimeni co-owner numa asa trebuir bani.big grin funda?

| Andrey2299 explică (pentru Em1neM):

Sunt multi care dau Co-Owner gratiswinking

| Em1neM a răspuns (pentru Andrey2299):

Sunt am un preten ce mi-a dat owner numa asa.ia schimbat numele daca il gasesc til dau si ii spun sa-ti dea ok?winking

| Andrey2299 explică (pentru Em1neM):

Sa-mi dea Co-Owner?

| Em1neM a răspuns (pentru Andrey2299):

Owner pe gratis

| Andrey2299 explică (pentru Em1neM):

Aha...da pe samp cau cs?

| Andrey2299 explică (pentru Em1neM):

Bun...dupa ce imi dai niste date de contact de-ale lui si imi da Owner, iti dau funda!

| Em1neM a răspuns (pentru Andrey2299):

Csbig grin

| Andreiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Kos_cosminutz_96. Am server populat, daca poti dona si o suma cat de cat favorabila este foarte bine, te astept sa ma contactezi. Salut