| xcristix a întrebat:

Are rost sa muncesc la un blog sa fac trafic daca sunt minor? adica am sanse sa vina o firma la mine si sa imi ceara sa ii fac publicitate sau sa ma accepte google adsense daca am 14 ani ps:m-am gandit sa fac un cont pe numele lui tata, dar sunt 99, 99% sigur ca o sa zica ca am innebunit.cel mai bun raspuns primeste funda?

2 răspunsuri:
| Lexylovest a răspuns:

Fiecare cu parerile luilaughing adica nu trebuie sa iti spuna cineva ce sa faci, tu doar fa ce crezi ca e bine acum na..ai grija.pa!

| xcristix explică (pentru Lexylovest):

Pai eu nu am nicio parere pentru ca nu stiu daca pot face bani fiind minor, asta era intrebarea.