| AndyRockSkillYou a întrebat:

As dori sa stiu daca stie cineva servere de Counter-Strike mai de incapatori doar ce m-am apucat de CS acum o zi si sunt praf dar serverul sa fie de incepatori slabi asa va rog! Funda celui mai bun server! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ByTyger1 a răspuns:

Eu iti recomand sa te iei de servare respawn dadica de acestea csdm.gign.lv
dm.rambase.ro
respawn.virtualstrike.org
fun.aviara.ro
cs.udp.ro
cs5.stedu.ro
cs.best4you.ro
cs.u-s.ro

2 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

Nu exista servere de incepatori la Counter Strike.Cel mai bine te antrenezi cu boti pe hard sau intri pe un server normal gen: cs.xplor.ro

| IuLYaN17 a răspuns:

Baddoglucas are dreptate.Mai intai te antrenezi cu boti. Daca nu, intra pe sv oricare si chiar daca esti slab joaca in continuare si ai sa inveti pana la urma.