| OoSelenaoO a întrebat:

As dori si eu niste conturi ourworld sa fie resident fundita! dau 29 de funda pun intrebarea de 29 de ori si va dau funde

6 răspunsuri:
| neval a răspuns:

Are lvl 18 o mai aranjezi u da te rog da fundita :bibi_bibi@yahoo.com parola :denisa

| LeMousiqe a răspuns (pentru neval):

Nici macar nu merge
laughing

| neval a răspuns:

Are lvl 18 o mai aranjezi u da te rog da fundita :bibi_bibi@yahoo.com parola :denisa te rog fundita

| neval a răspuns:

:@:@:@nimeni no sa-ti dea ce cer:@:@:@

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Fatuca chiar nimeni nu e chiar asa de prost sa dea conturi si sa fie si residente laughing De unde dracu vrei sa le scoatem? Adica muncim atata doar pentru a ti-l da tie laughing) Sigur. stii ceva nu mai astepta gura in gura :p
Fa-ti si tu cont si munceste pe el laughing In plus nu e corect adica voi cersiti conturi si altii muncesc mult pentru ei. Fa-ti cont munceste pe el si fa-te resident naibii si sa vezi ce bine e.

| OoSelenaoO explică:

Nu-ti dau funda pentru ca nu e misto si nu e resident dac o sa-mi dai cont resident(mesaj privat)funda